Nr katalogowy: 1713

Nr katalogowy: 1713

Cukiernica dekorowana emalią

srebro złocone próby 925 cechowane, emalia; waga 322 g.
ZSRR, 3 ćw. XX w. (po 1958)
estymacja: 4 000 - 4 500 zł