Nr katalogowy: 52

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 52

Muza – Kaliope?

olej, płótno; 46 x 39,5 cm;
na odwrocie napisy: No56
estymacja: 25 000 - 35 000 zł