Nr katalogowy: 38

Stanisław ELESZKIEWICZ (1900-1963)

Nr katalogowy: 38

Kąpiel

olej, sklejka; 28,5 x 23 cm;
sygn. l. d.: S Eleszkiewicz;
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena oferowana 3 800 zł