Nr katalogowy: 11

Włodzimierz TETMAJER (1862-1923)

Nr katalogowy: 11

Pejzaż wiejski, 1909

olej, płótno; 32 x 56 cm;
sygn. i dat. p. d.: W.T. 1909.
estymacja: 30 000 - 35 000 zł
Cena sprzedaży 31 000 zł