Nr katalogowy: 3

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 3

Motyw wiejski

akwarela, papier naklejony na tekturę; 25 x 20 cm;
sygn. p. d.: Menkes.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł