Nr katalogowy: 419

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 419

Bez tytułu, z cyklu: The growling heads, 2019

olej, płótno; 80 x 110,5 cm;
sygn., i opisany na odwrocie: JSłomkowski / CYKL / „THE GROWLING HEADS”.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł