Nr katalogowy: 403

Jakub TSCHIERSE (ur. 1990)

Nr katalogowy: 403

K+18 syf z mojej pracowni w.2.

kolaż, włosy, kurz, płótno; 50 x 50 cm;
na odwrocie opis autorski: K+18 syf z mojej pracowni
estymacja: 1 400 - 1 900 zł