Nr katalogowy: 330

Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)

Nr katalogowy: 330

Cyrkowcy, ok. 1955

olej, tektura; 68,5 x 60 cm;
sygn. p. d.: Tymon;
estymacja: 33 000 - 43 000 zł