Nr katalogowy: 320

Andrzej Marian BARTCZAK (ur. 1945)

Nr katalogowy: 320

RU67/68, 1967/1968

olej, papier, płótno; 61,5 x 49 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: +BARTCZAK / RV 67/68;
estymacja: 7 000 - 9 000 zł