Nr katalogowy: 318

Andrzej KAPUSTA (ur. 1956)

Nr katalogowy: 318

Oddech XXIII, z cyklu: Vita activa, vita contemplata, 1998

olej, płótno, 80 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: ANDRZEJ KAPUSTA / VITA ACTIVA, VITA / CONTEMPLATA / ODDECH XXIII / 1998 oraz dwie pieczątki wywozowe.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł