Nr katalogowy: 312

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 312

Karnawał w Rio XXXIX, 2007

akryl, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat i opisany na odwrocie: Dla Miry i Kazia / Janek Dobkowski /
estymacja: 16 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 14 000 zł