Nr katalogowy: 306

Józef HAŁAS (1927-2015)

Nr katalogowy: 306

Góra P-Ś, 1987

olej, płótno; 117 x 132 cm;
sygn., dat. i opisany na blejtramie: góra P-Ś Józef Hałas 1987.
estymacja: 40 000 - 55 000 zł
Cena oferowana 38 000 zł