Nr katalogowy: 303

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 303

Mięso IV, 1975

olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie, na płótnie sygn. i dat.: Sienicki Jacek / Mięso IV' 75, oraz nieczytelne napisy.
estymacja: 22 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 26 000 zł