Nr katalogowy: 301

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 301

Figura osiowa

olej, płótno; 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: LEBENSTEIN; opisany na odwrocie na płótnie: 11.
estymacja: 80 000 - 110 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł