Nr katalogowy: 329

Edward DWURNIK (1943-2018)

Nr katalogowy: 329

Kraków, 2012

akwarela, tempera, papier; 55 x 46 cm;
sygn. i dat p. d.: E. Dwurnik 2012 oraz opisany l. d.: KRAKÓW;
estymacja: 16 000 - 21 000 zł