Nr katalogowy: 323

Władysław JACKIEWICZ (1924-2016)

Nr katalogowy: 323

Akt XXXVI, 1986

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
estymacja: 8 000 - 11 000 zł