Nr katalogowy: 1308

Paweł TARANCZEWSKI (ur. 1940)

Nr katalogowy: 1308

Kobieta z parasolką

olej, płótno; 77 x 55 cm.
estymacja: 2 100 - 2 800 zł
Cena oferowana 1 800 zł