Nr katalogowy: 1306

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 1306

Trzy Gracje - niebieskie tonacje, z cyklu: Pejzaż urodzaju, 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. pośrodku: DMITRUK / '19;
estymacja: 3 200 - 4 300 zł