Nr katalogowy: 80

Mariusz WOSZCZYŃSKI (ur. 1965)

Nr katalogowy: 80

Beach - Boulevard, 1999

litografia, papier; 50,5 x 69,5 cm;
sygn. dat. i opisany u dołu: Plaża - bulwar adb. aut. 3/5 M. Woszczyński 1998;
Cena sprzedaży 1 000 zł