Nr katalogowy: 10

Roch Sławomir FOROWICZ (ur. 1958)

Nr katalogowy: 10

Blok 11, 2019

technika włąsna, płótno; 33,5 x 27 cm;
sygn., dat. i opisane na odwrocie: ROCH FOROWICZ / "BLOK 12" / ROCH FOROWICZ / "BLOK 12" 2019 / 27/33.
Cena sprzedaży 1 000 zł