Nr katalogowy: 402

Nr katalogowy: 402

Kluczyk do zegarka, ozdobny

Brąz złocony, kamień (szkło?) barwy miodowej, przeźroczysty, fasetowany; 6,6 x 3,6 x 1 cm.
Europa Zachodnia, 1 poł XIX w.
estymacja: 500 - 700 zł