Nr katalogowy: 212

Nr katalogowy: 212

Zegarek ażurowy, w kształcie godła pruskiego, z kluczykiem

Brąz złocony, emalia; wys. 8,5 cm, szer. 6,3 cm, głęb. 1,3 cm, z podpórką 2,3.
Prusy, k. XIX w.
estymacja: 5 100 - 6 800 zł