Nr katalogowy: 205

Nr katalogowy: 205

Miniaturowy zegarek podróżny - „mignonette”

Mosiądz złocony, szkło, emalia, stal; wys. 7 cm, z antabką 9,8 cm; szer. 5,2 cm, głęb. 4,5 cm.
Francja, k. XIX w.
estymacja: 2 300 - 2 800 zł