Nr katalogowy: 829

Nr katalogowy: 829

Lustro klasycystyczne

tafla lustrzana, plecy sosnowe, drewno złocone, gipsatura, snycerka;
wys. ca 93 cm, szer. 52,5 cm, głęb. 9 cm. Polska, XVIII/XIX w.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł