Nr katalogowy: 812

Nr katalogowy: 812

Sztućce do owoców - komplet na 6 osób - z herbem familii von Kleist, w etui (wtórnym)

miedź złocona, srebro złocone pr. 12-łutowe;
Rosja, Petersburg?; złotnik Jegor, pocz. XIX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł