Nr katalogowy: 1725

Nr katalogowy: 1725

Pudełko z herbem Lubicz

srebro próby 830 częściowo złocone, cechowane (punca z literą S), emalia; waga 112 g.
Szwecja, lata 20.-30 XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł