Nr katalogowy: 1721

Nr katalogowy: 1721

Tabakierka - podarunek króla dla Polaka

srebro próby 800, złocone cechowane (punca AG); waga 86 g.
Włochy, lata 30. XX w.
estymacja: 2 600 - 3 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł