Nr katalogowy: 1720

Norbert Donath (jubiler, emalier)

Nr katalogowy: 1720

Wizytownik z herbem baronowskim

srebro próby 1 cechowane częściowo złocone; waga 141 g.
Wiedeń, k. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł