Nr katalogowy: 606

Rosenthal AG, Selb (Bawaria)

Nr katalogowy: 606

Sześć talerzy płytkich, z barwną dekoracją rybami i florą podwodną

porcelana, druk barwny, złocenia, drobne przetarcia malatury i złoceń na krawędziach;
Niemcy, Selb (Bawaria), 1 ćw. XX w.
estymacja: 1 700 - 2 300 zł