Nr katalogowy: 1043

Adolf (Abraham) BEHRMANN (1876-1943)

Nr katalogowy: 1043

Piękność z Marrakeszu, 1934

pastel, olej, papier; 64 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Behrmann 34.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł