Nr katalogowy: 1031

Władysław PODOLSKI, XX w.

Nr katalogowy: 1031

Scena orientalna

olej, sklejka; 19,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: Podolski.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł