Nr katalogowy: 1030

Michał POCIECHA (1852-1908)

Nr katalogowy: 1030

Powstaniec

akwarela, ołówek, papier; 37,5 x 28 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. l. d.: MPociecha;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł