Nr katalogowy: 1027

Ignacy PINKAS (1888-1935)

Nr katalogowy: 1027

Plac Maltański na Malej Stranie w Pradze, 1925

olej, tektura; 22 x 27 cm;
sygn, dat i opisany p. d.: I. Pinkas Praga 1925;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł
Cena oferowana 2 000 zł