Nr katalogowy: 1014

Jan RASZKA (1871-1945)

Nr katalogowy: 1014

Madonna z Dzieciątkiem

olej, płótno naklejone na tekturę; 69 x 29 cm;
sygn. p. d.: JRaszka.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena oferowana 1 300 zł