Nr katalogowy: 1013

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 1013

Mgła w Tatrach

olej, tektura; 37 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. wraz z dedykacją okolicznościową l. d.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł