Nr katalogowy: 1005

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 1005

Portret matki - Anny Lubańskiej, 1918

akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę;
29 x 21 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z. Stryjeńska / 1918 (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 11 000 zł