Nr katalogowy: 37

Leopold GOTTLIEB (1883-1934)

Nr katalogowy: 37

Posiłek, ok. 1927

gwasz, akwarela, papier; 35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy):
sygn. l. d.: l. Gottlieb.
estymacja: 25 000 - 30 000 zł