Nr katalogowy: 34

Antoni KOZAKIEWICZ (1841-1929)

Nr katalogowy: 34

Scena historyczna - Zabieranie Polaka na 25 lat służby w armii carskiej

olej, płótno; 71 x 100 cm;
sygn. l. d.: AKozakiewicz (inicjał wiązany pierwszych liter).
estymacja: 90 000 - 120 000 zł