Nr katalogowy: 29

Jules van JUNDJOOT? (XIX w.)

Nr katalogowy: 29

Utarczka, 1812

olej, deska; 18,5 x 31 cm;
sygn. i dat. l. d.: Jedes Van Jundjook (?) 1812.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł