Nr katalogowy: 27

Tadeusz AJDUKIEWICZ (1852-1916)

Nr katalogowy: 27

Jeździec z luzakiem, 1911

olej, płótno; 40,5 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz / 1911.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł