Nr katalogowy: 22

Stefan POPOWSKI (1870-1937)

Nr katalogowy: 22

Zachód słońca

olej, płótno; 71 x 71 cm;
sygn. śr. d.: STEF. POPOWSKI.
estymacja: 45 000 - 60 000 zł