Nr katalogowy: 15

Ferdynand RUSZCZYC (1870-1936)

Nr katalogowy: 15

Morze i niebo, 1896

olej, płótno naklejone na tekturę; 22,5 x 31,5 cm;
na odwrocie naklejka z TPSP w Krakowie, z grudnia 1937 r.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł