Nr katalogowy: 13

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 13

Przy ognisku - Nieśwież, ok. 1917

olej, sklejka, 28 x 77 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: jFałat / Nieśwież.
estymacja: 80 000 - 100 000 zł