Nr katalogowy: 411

Lola FISCHER (ur. 1983)

Nr katalogowy: 411

Fashion-able, 2014

akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p. d.: LF [monogram wiązany], opis autorski na odwrocie:
estymacja: 5 000 - 7 000 zł