Nr katalogowy: 410

Jacek MARKUNAS (1952-2005)

Nr katalogowy: 410

Bez tytułu

olej, płótno; 65 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: JACEK MARKUNAS .
estymacja: 1 200 - 1 600 zł