Nr katalogowy: 405

Marcin KOWALIK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 405

Bez tytułu, 2007

akryl, płótno; 130 x 200 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Marcin Kowalik 2007.
estymacja: 7 500 - 10 000 zł