Nr katalogowy: 1311

Hanna BAKUŁA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1311

Maskarada, 1999

piórko, tusz, akwarela, papier; 39,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: BAKUŁA 99.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł