Nr katalogowy: 1310

Jerzy TRUSZKOWSKI [MAX HEXER] (ur. 1961)

Nr katalogowy: 1310

Bez tytułu, 2008

olej, płótno; 200 x 150 cm;
sygn. i dat. u dołu: Max Hexer 2008.
estymacja: 3 000 - 4 500 zł