Nr katalogowy: 1301

Iwan KULIK (ur. 1959)

Nr katalogowy: 1301

Grajek, 2003

olej, płótno; 81x65 cm;
sygn. l. d.: I. Kulik;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł