Nr katalogowy: 359

Jacek YERKA (ur. 1952)

Nr katalogowy: 359

Europa

litografia, papier; 60,5 x 48,2 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Yerka, l. d. numer: 285/450.
estymacja: 1 500 - 2 000 zł